آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۲۱:۴۸:۴۸
امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/04/05 - ۰۲:۱۲:۰۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
موسی کمالی امام جمعه خارگ

در همایش جلیل از جهاد گران تمام اقشار و عرصه های بسیج استان که به میزبانی سپاه امام صادق برگزار شد تنها دو روحانی جهاد گر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش محار نیوز :

همایش تجلیل از جهادگران استان برگزار شد.

ذوالفقار عباسی فر ظهر شنبه در همایش تجلیل از فعالین عرصه های مختلف خدمت رسانی در بوشهر اظهار داشت: بسیج در عرصه های مختلف خدمات گسترده ای را ارائه کرده است.

وی غنی سازی اوقات فراغت جوانان را از برنامه های مهم بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید ویژه ای بر لزوم انجام فعالیت های جهادی دارند.

مدیر سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با اشاره به مأموریت های این سازمان خاطرنشان کرد: حمایت و پشتیبانی از بسیجیان یکی از برنامه های مهم بسیج سازندگی است.

وی تصریح کرد: از مهمترین ماموریت های ما محرومیت زدایی، بهره گیری از ظرفیت مردم در اجرای پروژه ها، حمایت از بسیجیان، حضور در حوادث غیر مترقبه و توجه به گفتمان اقتصاد مقاومتی است.

عباسی فر نیروی انسانی جوان را سرمایه ای ارزشمند دانست و ادامه داد: برای پر کردن اوقات فراغت جوانان باید برنامه تعریف کنیم چراکه در شکل گیری و توسعه و ارتقای فرهنگ و ارزش ها و باورهای جامعه نقش دارد.

وی رسالت اصلی سازمان بسیج سازندگی را محتوابخشی به اوقات فراغت جوانان دانست و گفت: امروز دغدغه همه ما این است که فرزندانمان در مسیرهای غیر صحیح حضور پیدا نکنند که حضور در روستاها با هدف محرومیت زدایی و خدمت بهترین مسیر است.

در این همایش که به میزبانی سپاه امام صادق استان جهادگران استان مورد تجلیل قرار گرفتند و در میان جهادگران دو امام جمعه جهادگر استان نیز مورد تجلیل فرماندهی سپاه امام صادق استان قرار گرفتند.

حجت الاسلام زاهد امام جمعه دلوار و حجت الاسلام موسی کمالی امام جمعه محبوب جزیره خارگ تنها ائمه جمعه استان بودند که به عنوان جهاد گر مورد تجلیل برگزار کنندگان این مراسم قرار گرفتند.

 

کد خبر 25600