آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ۲۳:۴۶:۲۷
امروز : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - 2019/12/10 - ۰۶:۲۷:۱۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
دریابانی استان بوشهر بیش از 94 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف کرد

فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف ۳ فروند شناور باری و دوبه حامل ۹۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان گناوه خبر داد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در گناوه مبارزه قاطع  با قاچاق کالا و اجناس را در اولویت برنامه‌ها  دانست و  اظهار داشت: در راستای حمایت از تولیدکنندگان و زمینه سازی رونق تولید، مبارزه با قاچاق کالا در اولویت برنامه دریابانی قرار گرفته است.

وی از کشف کالای قاچاق در آبهای گناوه خبر داد و تصریح کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، مأموران با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی دو فروند شناور باری و یک دوبه تجاری حامل کالای قاچاق که به مقصد گناوه بارگیری کرده بودند در اسکله توقیف کردند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر افزود: مأموران در بازرسی از شناور، جاروبرقی، چتر، پارچه، پوشاک، پتو، کپسول مراقبت از مو، سوزن تاتو، رنگ سوزن تاتو، دستگاه تاتو به همراه متعلقات، دستگاه مراقبت از مو نانو، روغن، قطب نما، پوسته سپر خودرو، تیغ اصلاح، ماشین لباسشویی، انواع لوازم یدکی خودرو و صدها قلم کالا که بدون مجوز، قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده‌اند را کشف کردند.

سردار رضایی‌نژاد با اشاره دستگیری 4 نفر در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 94 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

انتهای پیام/190/ع

کد خبر 25288
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم