آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۰۶:۳۸:۴۲
امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - 2020/01/20 - ۰۸:۲۸:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
سنت حسنه ازدواج آسان باید در جامعه ترویج شود

بوشهر - امام جمعه موقت بندر دیر گفت: سنت حسنه ازدواج آسان باید در جامعه ترویج شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد بحرانی در خطبه‌های نمازجمعه بندر دیر با تسلیت سالروز شهادت امام جواد(ع) اظهار داشت: سبک زندگی اهلبیت و تمسک به سیره و روش آنها باید سرلوحه رفتار و کردار همگان باشد.

امام جمعه موقت بندر دیر با تقدیر از تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در کشور اظهار داشت: جایگاه، عظمت، اقتدار و موفقیت‌های سپاه در طول چند سال اخیر توانسته است دشمن را مأیوس کند و شکست‌های پی در پی بر آنها تحمل کرده است.

وی با محکوم کردن تحریم وزیر امور خارجه ایران از سوی آمریکا، عنوان کرد: ترامپ از سویی پیشنهاد مذاکره می‌دهد و از دیگر سو وزیر امور خارجه ما را تحریم می‌کند که جالب است.

وی با اعلام اینکه این اقدام آمریکا نشانه شکست دشمن در مقابله با نظام مردمی ایران اسلامی است، بیان کرد: آمریکا نشان داد فاقد قدرت منطقه‌ای است و طرح موضوع مذاکره بازی مسخره‌ای بیش نیست.

بحرانی یادآور شد: گفتمان ایران مقاومت و ایستادگی است و مسیر خود را به یاری خدا پیش خواهیم برد و با قدرت، نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نقطه اوج عزت و عظمت خواهیم رساند.

وی با بیان اینکه جوانان از زندگی مشترک امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) الگو بگیرند، گفت: سنت حسنه ازدواج آسان باید در جامعه ترویج شود و پسران و دختران سبک زندگی اسلامی را در پیش بگیرند.

خطیب جمعه دیر با اشاره به اینکه امروز در دنیا کسانی که از حقوق بشر دم می‌زنند، بشر را پایمال می‌کنند، خاطرنشان کرد: از یک طرف اسرائیل غاصب کودک‌کش در فلسطین و از دیگر سو سران آل خلیفه در یمن، مردم و کودکان را به قتل می‌رسانند که امیدواریم روزی برسد که حقوق بشر اسلامی واقعی در دنیا پیاده شود.

کد خبر 19884
منبع خبر : خبرگزاری مهر