آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۰۷:۳۵:۲۹
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۱۰:۰۲:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
بیش از 800 میلیارد تومان پروژه‌ عمرانی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

در نخستین روز از هفته دولت با حضور استاندار بوشهر ۴ پروژه عمرانی در شهرستان دیر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در آئین افتتاح طرح‌های عمرانی در شهرستان دیر با بیان اینکه زیرساخت‌های توسعه‌ای در بخش‌های مختلف عمرانی و اقتصادی افزایش یافته است اظهار داشت: در سفر هیئت دولت به استان بوشهر اعتبارات قابل توجهی به این استان در اجرای طرح‌های عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغال‌زایی مصوب شد که در مدت 2 سال تخصیص این اعتبارات تحول چمشگیری در راستای توسعه استان بوشهر ایجاد می‌‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در هفته دولت امسال افزون بر 800 میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر افتتاح می‌شود خاطر نشان کرد: افتتاح طرح‌های عمرانی، تولیدی، خدماتی، اقتصادی و کمک‌رسانی تا پایان امسال در بخش‌های گوناگون به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.

وی از افتتاح و اجرای پروژه‌های شهرستان دیر خبر داد و بیان کرد:در نخستین روز از هفته دولت 4 پروژه عمرانی در شهرستان دیر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

گراوند از آغاز خط انتقال آب روستای دمیگز شهرستان دیر خبر داد و بیان کرد: با اجرای این طرح با اعتبار 21 میلیارد ریال زمینه آبرسانی تا دهه فجر امسال به 4 روستای شهرستان دیر فراهم می‌شود.

استاندار بوشهر از افتتاح مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان شهید ایرج رنجبر دیر خبر داد و بیان کرد: این پروژه با اعتبار 17 میلیارد ریال از محل اعتبارات آموزش و پرورش در سه طبقه ساخته و افتتاح شده است.

وی، افتتاح ساختمان اداری جهاد کشاورزی بندر دیر را از دیگر پروژه‌ها دانست و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت یک‌هزار و 274 مترمربع در دو طبقه با اعتبار 12 میلیارد ریال ساخته شده است.

گراوند از افتتاح جاده سلامت در شهربردستان خبر داد و خاطر نشان کرد: این پروژه به طول یک کیلومتر در 14 هزار مترمربع مساحت با اعتبار 30 میلیارد ریال  شامل مسیر پیاده‌روی، پیست دوچرخه‌سواری، سایت اسکیت و  زمین بدمینتون اجراء شده است.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 19666
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم