آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۵:۰۰:۰۸
امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019/11/13 - ۱۵:۴۳:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
برطرف شدن مشکل آب استان بوشهر نیازمند توجه ویژه و همه جانبه است

استاندار بوشهر گفت: باید یک نگاه ویژه و همه جانبه در زمینه موضوع حل مشکلات آب استان بوشهر وجود داشته باشد تا در زمان مورد نظر به نقطه ایده آل برسیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات آب استان با حضور شماری از مدیران شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه حل مشکلات آب در استان در اولویت است اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که روزانه در استان پیگیری و رصد می‌کنیم مسائل مربوط به بحران آب در نقاط مختلف استان است که نشست‌ها، بازدیدها و جلسات مختلفی برای رسیدگی به این موضوع برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: از آنجا که اجرای طرح‌های مختلف آبرسانی نیازمند روال اداری است، لذا مدیران مرتبط نهایت تلاش خود را برای تسریع در انجام امور اداری طرح‌های آبرسانی انجام دهند.

استاندار بوشهر با اشاره به استفاده از راههای مختلف برای کاهش مصرف آب در استان گفت: یکی از این روشها نصب کاهنده مصرف آب به ویژه در دستگاه‌های اجرایی است، لذا همه ادارات موظف به نصب این دستگاه با هدف کاهش مصرف آب هستند.

گراوند با قدردانی از توجه مدیران شرکت آب و فاضلاب کشور برای رسیدگی به مشکلات حوزه آب در استان بوشهر بیان کرد:  باید یک نگاه ویژه  و همه جانبه در زمینه موضوع آب استان بوشهر وجود داشته باشد تا در زمان مورد نظر به نقطه ایده آل برسیم.

وی تصریح کرد: امسال مشکلات کمترین در زمینه آب نسبت به سال گذشته داشتیم اما همین روند باید با تلاش و پیگیری تداوم داشته باشد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه نهایت تلاش مدیریت استان برای رسیدگی به مشکلات آب انجام شده است، خاطر نشان کرد: در همین ارتباط اعتبارات خوبی هم اختصاص دادیم به طوری که در یک مورد 15 میلیارد تومان اعتبار برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نظر طرح‌های آبرسانی اختصاص دادیم.

گراوند بر ضرورت نظارت جدی بر کار پیمانکاران حوزه آب استان بوشهر تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه اعتبارات مهمی به پیمانکاران برای اجرای طرح‌های آبرسانی اختصاص می‌یابد لذا باید نظارت بر هزینه کرد و اجرای طرح‌های آبرسانی با جدیت انجام شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19188
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم