آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۵:۰۰:۰۸
امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019/11/13 - ۱۶:۱۰:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
82 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط دریابانی استان بوشهر کشف شد

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: در یک عملیات مشترک منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، نیروی انتظامی و دریابانی استان بوشهر ۸۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در سواحل بندر بوشهر کشف شد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر مبارزه با قاچاق کالا و و سوداگران مرگ را در اولویت برنامه دریابانی دانست و اظهار داشت:در راستای حمایت از تولیدکنندگان و زمینه سازی رونق تولید، مبارزه با قاچاق کالا در اولویت برنامه دریابانی قرار گرفته است.

فرمانده دریابانی استان بوشهراز متلاشی شدن باند کالاهای قاچاق در آبهای ساحلی بوشهرخبر داد و بیان کرد:بر اساس رصد اطلاعاتی و اقدام عملیاتی مشترک با منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، نیروی انتظامی و دریابانی محموله بزرگ قاچاق در آبهای بندر بوشهر کشف شد.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان قصد داشتند این محموله را در بندر بوشهر تخلیه کنند خاطر نشان کرد: با انجام اقدامات عملیاتی هدفمند این محموله شامل گوشی تلفن همراه، سیگار برگ، تنباکو میوه‌ای، ساعت مچی هوشمند و تبلت بود که با تلاش نیروهای عمل کننده  این باند قاچاق کالا متلاشی شد.

رضایی‌نژاد تصریح کرد: در جریان این عملیات، ضمن توقیف کالاهای قاچاق و یک فروند شناور، 2 نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی بوشهرشدند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر بیان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق 82.9 میلیارد ریال برآورد شده است.

وی ضمن قدردانی از تعامل و همکاری فرمانده انتظامی و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اظهارامیدواری کرد: با تلاش همه جانبه با پدیده قاچاق مبارزه قاطع می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 19180
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم