آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۶:۴۵:۰۷
امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019/11/13 - ۱۶:۵۱:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فازهای ۱۳ ، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به اشتغال نیروهای بومی در صنایع پارس جنوبی گفت: با پیگیری‌های انجام شده ۱۷۰ تن از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی تعیین تکلیف و اشتغال‌زایی شدند.

به گزارش خبرگزاری محار، عبدالکریم گراوند در جمع این جوانان با بیان اینکه در راستای اشتغال جوانان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌شود، اظهار کرد: اشتغال جوانان در اولویت برنامه‌های مسئولان و جز سیاست‌های اصولی استان است.

وی با بیان اینکه منطقه پارس جنوبی یکی از ظرفیت‌های مهم صنعتی، تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر است، افزود: اشتغال جوانان بومی در صنایع مختلف پارس جنوبی در اولویت برنامه‌های مسئولان است که در این راستا پیگیری‌های مستمری انجام می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تعیین تکلیف نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی با همکاری مدیرعامل منطقه ویژه و دست‌اندرکاران محقق شد، خاطرنشان کرد: حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی به ویژه کارآفرینی مورد توجه ویژه قرار دارد که تخصیص تسهیلات اعتباری بانکی کم بهره از جمله برنامه‌های اشتغال‌زایی است.

اولویت استخدام با نیروهای بومی استان بوشهر است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با بیان اینکه جذب نیروهای بومی در این منطقه ویژه و سایر صنایع پارس جنوبی در اولویت است، تاکید کرد: بدون شک استخدام و به کارگیری نیروهای تخصصی در صنایع پارس جنوبی و مجتمع‌های پتروشیمی اولویت با نیروهای بومی استان بوشهر به ویژه شهرستان‌های هم‌جوار صنایع پارس جنوبی است.

سیدپیروز موسوی با تاکید بر توجه به مهارت‌افزایی برای ایجاد اشتغال جوانان در عرصه صنایع پارس جنوبی خاطر نشان کرد: برای مهارت‌افزایی جوانان در منطقه پارس جنوبی، تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر منعقد شده که هم‌اکنون حرفه‌های گوناگون آموزش داده می‌شود.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده زمینه اشتغال‌زایی مجدد ۱۷۰ تن از نیروهای بلاتکلیف منطقه ویژه پارس جنوبی فراهم شد که در این راستا از حمایت‌های استاندار بوشهر و وزیر نفت قدردانی می‌شود.

گفتنی است در پی تعیین تکلیف شدن ۱۷۰ تن از نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس جنوبی، نمایندگان این جوانان از پیگیری استاندار بوشهر و همکاری وزیر نفت و مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی در به کارگیری مجدد آنان در این منطقه ویژه قدردانی کردند.


انتهای پیام

کد خبر 19159
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا