آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۵:۰۰:۰۸
امروز : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - 2019/11/13 - ۱۵:۴۱:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
گرمای هوا

‌کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز وضعیت جوی و دریایی استان نسبتاً آرام است.

‌به گزارش خبرگزاری محار‌، محمدرضا انصاری افزود: از فردا و طی روزهای آینده عمدتاٌ در ساعات بعدازظهر سرعت بادهای شمالی در سطح استان و بر روی دریا (غالباً در سواحل شمالی و مرکزی استان) تا حدودی افزایش می‌یابد و دریا در برخی ساعات متلاطم می‌گردد.

وی تصریح کرد: ضمن اینکه دما و احساس گرمای هوا طی روزهای آینده در سطح استان همچنان از مقادیر بالایی برخوردار می‌باشد.

این کارشناس هواشناسی اظهار کرد: بر اساس این پیش بینی طی ۲۴ ساعت آینده آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و گاهی وزش ملایم باد و فردا در برخی نقاط احتمال مه رقیق صبحگاهی است.

انصاری عنوان کرد: همچنین جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی و در نواحی جنوبی استان جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و از اواخر امشب در فاصله از سواحل شمالی و مرکزی استان ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

گفتنی است فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۴:۴۲ دقیقه، جزر اول دریا ساعت ۱۱:۵۲، مد دوم دریا ساعت ۱۶:۴۵ و جزر دوم ساعت ۲۲:۰۸ خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری محار در پیش بینی حداکثر دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده، کمترین دما مربوط به شهر بوشهر با ۳۷ درجه سانتیگراد و بیشترین دما مربوط به شهر برازجان با ۴۶ درجه سانتیگراد است.


انتهای پیام

کد خبر 19156
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برچسب ها