آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۶:۰۶:۱۹
امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/17 - ۱۶:۱۰:۱۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
هندوانه

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه یک محموله ۲ میلیاردی نوشیدنی‌های خارجی قاچاق توقیف شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، جوشن سهرابی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه پس از رصد اطلاعاتی مبنی بر بارگیری محموله کالای قاچاق در یکی از انبارهای شهر نخل تقی، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس در محورهای خروجی شهرستان عسلویه با استقرار ایست و بازرسی موقت و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون که از قبل شناسایی شده بود را متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در بازرسی اولیه از این کامیون به نظر رسید که حامل بار هندوانه می‌باشد ولی با هوشیاری مأموران انتظامی مشخص شد، راننده متخلف انواع نوشیدنی خارجی را با قصد فریب مأموران پلیس در زیر بار هندوانه جاساز کرده است.

سهرابی گفت: از راننده درخواست مدارک شد اما هیچ گونه مدارکی مبنی بر ورود قانونی کالا به کشور ارائه نکرد و گفت کالا را از انباری در نخل تقی بارگیری کردهو قصد انتقال آن به شهر شیراز را داشته است.

وی خاطرنشان کرد: این محموله قاچاق شامل ۹۰ بسته ۲۴ تایی شربت فیمتو، ۲۳۰ کارتن ویتامین سی ۲۴ عددی، ۴۸۰ کارتن جک وستر بزرگ ۱۲ عددی، و ۴۸۰ کارتن جک وستر کوچک ۲۴ عددی بود.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه ارزش مالی این محموله طبق نظر کارشناس مربوطه ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در رابطه با این پرونده یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی نیز ادامه دارد.


انتهای پیام

کد خبر 18839
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برچسب ها