آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ۱۵:۵۱:۳۰
امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/09/17 - ۱۶:۰۳:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
استاندار بوشهر خواستار تسریع اجرای طرح‌ آبرسانی شهرستان جم شد

استاندار بوشهر با بیان اینکه طرح آبرسانی به شهرستان جم با همکاری وزارتخانه‌های نیرو و نفت اجرایی شده است خواستار تسریع طرح آب شیرین‌کن سیراف تامین کننده آب شهرستان جم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای آب استان بوشهر با بیان اینکه تمام تلاش مدیران رفع مشکلات کم‌آبی در شهرها و روستاهای استان بوشهر است اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مهمی از جمله حفر، تجهیز و کف‌شکنی چاه‌های آب شرب، اجرای خط انتقال، طرح‌های آب شیرین‌کن در روستاها و شهرهای استان بوشهر عملیاتی شده است.

وی با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی گفت: اکنون پروژه‌های آب شیرین‌کن در روستاها و شهرهای ساحلی استان بوشهر اجرایی شده که ضرورت دارد روند ساخت آنها تسریع یابد.

استاندار بوشهر ضرورت تسریع در اجرای طرح آبرسانی به روستاها و شهرهای عسلویه را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: رفع مشکلات آبرسانی روستاهای بخش ساحلی دلوار تنگستان باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و از هیچ کوششی فروگذاری نشود.

گراوند، با اشاره به اجرای طرح آبرسانی شهرستان جم با همکاری وزارتخانه‌های نیرو و نفت خواستار تسریع طرح آب شیرین‌کن سیراف تامین کننده آب شهرستان جم شد.

وی با تاکید بر پیگیری مداوم تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی خاطر نشان کرد: طرح‌های آبرسانی شهرها و روستاهای دشتستان و عسلویه و تنگستان با جدیت بیشتری پیگیری شود.

استاندار بوشهر با قدردانی از فعالیت و خدمات شبانه‌روزی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان افزود: برای تامین اعتبارات خطوط انتقال آبرسانی خلیج فارس، 30 میلیارد ریال تخصیص می‌یابد.

گراوند با اشاره به اجرای طرح شیرین‌سازی آب در شهرها و روستاهای دشتستان گفت: اکنون طرح شیرین‌سازی آب در دالکی، آب‌پخش، سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه در حال اجراء است که تسریع اجرای این طرح‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18608
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم