آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۰:۰۶:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
بوشهر|250 میلیارد ریال برای تکمیل بنادر صیادی تنگستان به تصویب رسید

فرماندار تنگستان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در اواخر اسفندماه سال قبل، ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهسازی بنادر صیادی تنگستان شامل بندر عامری و احداث اسکله صیادی دلوار به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، عبدالحسن رفیعی‌پور ظهر امروز در بازدید از اسکله بندر دلوار با بیان اینکه ، نوار ساحلی تنگستان از ظرفیت بالایی برای رونق اقتصادی و تولید برخوردار است اظهار داشت: بنادر این شهرستان از ظرفیت بالای در امر صید، صیادی و آبزی‌پروری دارد که معیشت بیشتر ساحل نشینان تنگستانی از راه دریانوردی و صید و صیادی تامین می‌شود.

وی مطالبات ساکنان بنادر تنگستان را ایجاد و ساماندهی اسکله‌ها دانست و اظهار کرد: شهرستان ساحلی تنگستان دارای بنادر متعدد صیادی و تجاری است که عمده معیشت مردم مرزدار این بنادر از راه دریا است.

فرماندار تنگستان با تاکید بر رسیدگی بیشتر به مطالبات مردم بندر نشین تنگستانی تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در اواخر اسفندماه سال قبل، 250 میلیارد ریال برای تکمیل و بهسازی بنادر صیادی تنگستان شامل بندر عامری و احداث اسکله صیادی دلوار به تصویب رسید.

رفیعی‌پور بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته 100 میلیارد ریال برای کمک به بهسازی بندر صیادی عامری و مبلغ 150 میلیارد ریال برای احداث اسکله صیادی دلوار در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر به تصویب رسید.

فرماندار تنگستان افزود: بیشتر مردم بخش دلوار شهرستان تنگستان از طریق صید و صیادی و تجارت دریایی امرار و معاش می‌کنند که لازم بود نسبت به احداث‌ و بهسازی این بنادر اقدام شود.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18589
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم