آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۱:۱۷:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
92 میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بیش از ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر به بنگاههای تولیدی استان بوشهرپرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی ظهر امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به  اعتبارات بند الف تبصره 18 در راستای رونق تولید اظهار داشت: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده در راستای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور، 112 میلیارد ریال برای نوسازی و بهسازی سه واحد تولیدی به استان بوشهر ابلاغ شد.

وی، با بیان  اینکه برای پرداخت این تسهیلات کمیته ویژه‌ای تشکیل شده است تصریح کرد: این تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن برای پرداخت به واحدهای تولیدی بررسی شد و این در حالی است که تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه از سوی بانک ملی مورد توجه قرار گرفته و 4 تفاهم‌‌نامه منعقد شده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر، سهم بانک ملی استان بوشهر برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را 80 میلیارد ریال دانست و خاطر نشان کرد:  تاکنون 53 طرح تولیدی برای استفاده از تبصره بند الف تبصره 18 ثبت نام کرده‌اند.

حسینی محمدی با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت تسهبلات برای رونق تولید تصریح کرد:  بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر به بنگاههای تولیدی استان بوشهرپرداخت شده است.

وی، با بیان اینکه 18 طرح تولیدی خواستار دریافت تسهیلات برای نوسازی واحدهای تولیدی هستند افزود: شرکت تولیدی بوشهر چرم که 13 سال تعطیل شده اکنون برای بازسازی و نوسازی ماشین‌‌آلات اقدام کرده است که با راه‌اندازی آن 200 نفر مشغول بکار می‌شوند.

انتهای پیام/ش

کد خبر 18563
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم