آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۰:۱۷:۱۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
تداوم صدر نشینی تیم دریانوردان بوشهر در لیگ برتر فوتبال ساحلی

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر با اشاره به تداوم صدرنشینی این تیم در لیگ برتر گفت: این صدرنشینی سبب شده تیم فوتبال ساحلی دریانوردان در لیگ‌برتر قابل احترام شود و حریفان با آنالیز کافی برابر این تیم قرار بگیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عباس طبیب‌نژاد عصر امروز پس از پیروزی تیم دریانوردان بوشهر در مقابل  تیم بندرگز استان گلستان با بیان اینکه دریانوردان با شایستگی تیم حریف را اسیر خود کرده بود اظهار داشت: کم تجربگی بازیکنان تیم دریانوردان در دیدار با تیم بندرگز استان گلستان سبب شد نتوانیم از موقعیت بدست آمده استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر با بیان اینکه  بازیکنان از روی کم دقتی موقعیت‌های گلزنی بسیاری را از دست دادند بیان کرد: تداوم صدرنشینی تیم دریانوردان بوشهر صدرنشینی سبب شده این تیم در لیگ‌برتر قابل احترام شود و حریفان با آنالیز کافی برابر این تیم قرار بگیرند.

وی گفت: شرایط بازی‌ها در  فوتبال لیگ برتر سخت‌تر می‌شود و تیم‌های حریف انالیزی خوبی از تیم دریانوردان بوشهر دارند و راه گل زنی  این  تیم بسته می‌شود.

طبیب‌نژاد با تاکید بر این نکته که  در بازی‌های پیش‌رو باید قوی‌تر برابر حریفان ظاهر شویم به موقعیت تیم بندرگز استان گلستان پرداخت و خاطر نشان کرد: از تیم بندرگز هیچگونه آشنایی نداشتم و تنها می‌دانستم که بازیکن راس آنها به‌خوبی ضربه برگردان می‌زند.

وی با اشاره به نحوه قضاوت داور این دیدار تصریح کرد: داور در جریان بازی خوب ظاهر شد و طبیعی است که تیم حریف به واسطه شکست معترض به داور باشد.

تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر در مقابل بندرگز استان گلستان با نتیجه 2 بر یک پیروز و با این برد 14 امتیازی شد و  صدرنشینی خود در لیگ برتر فوابال ساحلی تداوم بخشید.

انتهای پیام/ف

کد خبر 18506
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم