آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۰۹:۴۵:۰۶
امروز : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/20 - ۰۹:۵۵:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
4 استان معین نوسازی شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر برطرف کردن مشکل کم‌آبی شهرها و روستاهای این استان گفت: یکی از مشکلات آبرسانی استان بوشهر فرسودگی شبکه‌ها است که در این زمینه ۴ استان معین نوسازی شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندر دیر، مجید خورشیدی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دیر با اشاره به بروز سیل در برخی استان‌‌ها اظهار داشت: ادامه کمک رسانی به سیل‌زدگان باید در دستور کار همگان قرار بگیرد که در این راستا استان بوشهر در کمک رسانی پیشتاز بوده است.

وی با بیان اینکه در مقابل این بحران شاهد سیل مهربانی مردم نقاط مختلف کشور بودیم خاطر نشان کرد: مردم استان بوشهر نیز همکاری و مشارکت بسیار خوبی در این زمینه داشته‌اند و باید تا زمان برطرف شدن همه مشکلات شاهد تداوم این کمک‌ها باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید پرداخت و با تاکید بر رونق در همه عرصه‌ها بیان کرد: رونق خدمات زمینه رونق تولید را فراهم می‌کند چراکه اگر رونق خدمات نباشد رونق تولید کالا هم محقق نمی‌شود و بی‌شک باید برای تحقق رونق تولید به بخش خدمات توجه ویژه شود.

خورشیدی یکی از ظرفیت‌های مهم شهرستان دیر را صید و صیادی در خلیج فارس دانست و تصریح کرد: صید با روش تور ترال یا کف‌روب صدمات جبران ناپذیری به ذخائر آبزیان وارد می‌کند که در این زمینه جلوگیری از صید ترال، نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس فعالیت می‌کند.

وی با تاکید بر برخورد سخت‌گیرانه با متخلفان در عرصه صید آبزیان افزود: صیادانی که بدون توجه به قوانین، اقدام به صید ترال و کف‌روب کنند با آنان قاطعانه برخورد می‌شود.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل اسکله صیادی بردخون شهرستان دیر گفت: در این زمینه در راستای تحقق مطالبات مردم به ویژه صیادان بردخونی اقدامات مهم و موثری انجام شده است.

خورشیدی از نوسازی شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در زمینه بهبود شبکه آبرسانی شهرها و روستاهای استان بوشهر به ویژه شهرستان دیر پیگیری لازم صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه برطرف شدن مشکل آبرسانی در اولویت برنامه‌‌های استان بوشهر قرار دارد تصریح کرد:  یکی از مشکلات آبرسانی استان بوشهر فرسودگی شبکه‌ها است که در این زمینه 4 استان معین نوسازی شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر شدند.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه ترمیم خطوط آبرسانی به صورت جدی مد نظر  است افزود: در این زمینه  شرکت‌های آب و فاضلاب چهار استان برای اصلاح  شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر وارد کار اجرایی شدند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18229
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم