آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۰۸:۴۵:۰۸
امروز : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/20 - ۰۹:۳۹:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
اعتبارات لازم برای تکمیل پروژهای ورزشی نیمه تمام استان بوشهر تامین شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های ورزشی در شهرها و روستاهای استان در اولویت است گفت: در این راستا اعتبارات لازم از محل تملک دارایی، وزارت نفت و ردیف‌های اعتباری تامین شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، احمد بهروزیان‌فرد عصر امروز در نشست با مسئولان شهرستان دشتی با بیان اینکه پنج پروژه ورزشی در شهرستان دشتی تا پایان سال تکمیل می‌شود اظهار داشت: این پروژه‌ها شامل خوابگاه ورزشکاران، جایگاه ویژه استادیوم تختی، سالن‌های ورزشی مناطق باغان، کلل و چاوشی است.

وی افزود: با پیگیری فرماندار شهرستان  دشتی و تامین اعتبارات لازم مشکل برخی از پروژههای ورزشی این شهرستان برطرف شد و تا هفته دولت تکمیل می‌شود.

بهروزیان‌فرد بیان کرد: جایگاه ویژه استادیوم تختی که نیمه کاره بود با تامین اعتبارات لازم به‌زودی تکمیل می‌شود و مشکل و کمبود فضا برای هیئت‌های ورزشی نیز با بهره برداری از این پروژه‌ها برطرف می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: در دهه فجر امسال استادیوم شماره دو خورموج افتتاح می‌شود و برای آن نیز پیست دومیدانی استاندارد پیش بینی شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی دو سالن ورزشی سقف کوتاه در شهرستان دشتی خبر داد و بیان کردبا ساخت دو سالن ورزشی سقف کوتاه در شهرستان دشتی نیازهای چند هیئت ورزشی دردشتی بر طرف می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه عملیات اجرایی سالن  روستای باغان از محل اعتبارات نفت آغاز شده تصریح کرد: این پروژه  تا دهه فجر  امسال تکمیل و افتتاح  می‌شود و پروژه سالن ورزشی روستای چاوشی نیز به مناقصه رفته و سالن ورزشی کلل نیز به‌زودی تعیین تکلیف می‌شود.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه تا پایان امسال پنج پروژه ورزشی دشتی تکمیل می‌شود گفت: در این راستا  تکمیل پروژه‌های ورزشی در شهرها و روستاهای استان در اولویت است که اعتبارات آنها از محل تملک دارایی، وزارت نفت و ردیف‌های اعتباری تامین شده است.

انتهای پیام/ح

کد خبر 18209
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم