آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۴:۳۱:۲۱
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۱۵:۳۳:۴۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
متخلفان صنفی استان بوشهر 2.2 میلیارد ریال محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: ۴۵۶ پرونده تخلف صنفی استان بوشهر در دی‌ماه امسال رسیدگی و متخلفان ۲.۲ میلیارد ریال محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، زهرا افضلی‌نیا صبح امروز در نشست تنظیم بازار استان بوشهر با تاکید بر رسیدگی به پرونده‌های تخلف صنفی اظهار داشت: در دی‌ماه امسال 486 پرونده تخلف صنفی از سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق‌های اصناف استان بوشهر به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی از رسیدگی به پرونده‌ها در شعبه‌های مختلف تعزیرات حکومتی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: 456 پرونده تخلف صنفی استان بوشهر در دی‌ماه امسال رسیدگی و متخلفان 2.2 میلیارد ریال محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از افزایش ارسال پرونده‌های تخلف صنفی به تعزیرات حکومتی خبر داد و بیان کرد: در یک ماه گذشته پرونده‌های ارسالی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزایش یافته است.

افضلی‌نیا افزود: از ابتدای بهمن ماه تاکنون 366 پرونده تخلف صنفی در اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تشکیل شده و در حال رسیدگی است که تاکنون پرونده‌های رسیدگی شده 690 میلیون ریال محکوم شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین پرونده‌های تخلف صنفی مربوط به شهر بوشهر بوده است گفت: با توجه به تعیین قیمت گوشت مرغ به میزان هر کیلوگرم 11 هزار و 500 تومان نظارت به نحوه توزیع و رسیدگی به تخلفات این ماده غذایی مورد توجه ویژه قرار دارد.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17580
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم