آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۶:۱۶:۳۵
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۱۶:۲۸:۴۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
افزایش امکانات و تجهیزات امداد دریایی استان بوشهر در اولویت است

استاندار بوشهر با بیان اینکه این استان دارای طولانی‌ترین مرز دریایی با خلیج فارس است گفت: با توجه به افزایش تردد شناورهای مختلف در خلیج فارس افزایش امکانات و تجهیزات امداد و نجات دریایی در استان بوشهر در اولویت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان مجتمع آموزشی و مرکز کنترل فرماندهی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر با تبریک آغاز ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم اظهار داشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که ملت ایران در برابر خواسته‌های دشمنان تسلیم ناپذیر هستند.

وی از افزایش حضور مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به 22 بهمن سال قبل تصریح کرد: حضور حماسی و باشکوه  مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب، وظیفه و تکلیف مسئولان و کارگزاران را در مقابل مردم دو چندان کرده است.

 استاندار بوشهر بیان کرد: مردم در شرایط سخت اقتصادی و جوی، وفاداری و پایبندی خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند و باید قدردان حضور آنان باشیم و در مسیر خدمت‌رسانی به آنان کوتاهی نکنیم.

گراوند با اشاره به افتتاح مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر بوشهر افزود: افتتاح این مرکز امکان خدمات‌رسانی دقیق و به‌موقع و تسریع در خدمات‌رسانی امدادی را فراهم کرده است.

وی  با بیان اینکه این استان دارای طولانی‌ترین مرز دریایی با خلیج فارس است گفت: با توجه به افزایش تردد شناورهای مختلف در خلیج فارس افزایش امکانات و تجهیزات امداد و نجات دریایی در استان بوشهر در اولویت است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: وجود طولانی‌ترین مرز دریایی  استان بوشهر با خلیج فارس ضرورت تامین امکانات امدادرسانی دریایی را دوچندان می‌کند و در این ارتباط استانداری بوشهر همکاری لازم را در این بخش انجام می‌دهد.

گراوند با قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر در افزایش پایگاه‌های امدادرسانی بیان کرد: توجه به افزایش پایگاه‌های امدادی از اهم برنامه‌ها است.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17565
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم