آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۶:۱۶:۳۵
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۱۶:۲۵:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
محورهای مواصلاتی استان بوشهر بازگشایی شد

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به بارش شدید باران در محورهای مختلف استان بوشهر گفت: با تلاش اکیپ‌های امدادی محورهای مواصلاتی استان بوشهر بازگشایی شد و یک‌کیلومتر محور شیف به گناوه به سبب آبگرفتگی رفت‌ و آمد به کندی انجام می‌شود.

قاسم قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به بارش باران در 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف استان بوشهر اظهار داشت: ایستگاه‌های باران‌سنجی بیشترین بارش باران در شهرستان جم ثبت شده است.

وی میزان بارش در شهرستان جم را 73.8 میلی‌متر دانست و گفت: در 24 ساعت گذشته بیشترین بارش باران با 73.8 میلی‌متر در جم و پس از آن  عسلویه با میزان 56.8 و  دیر 56 میلی‌متر ثبت شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر تصریح کرد: مجموع سامانه بارشی تا ساعت 6:30 صبح امروز در دیلم 50.8، گناوه 41.4، خارک 56.4، برازجان 57.5، بوشهر فرودگاهی 36.1 و بوشهر دریایی 33.7 میلی‌متر ثبت شده است.

قائدی با اشاره به بارش شدید باران در محورهای مختلف استان بوشهر گفت: با تلاش اکیپ‌های امدادی محورهای مواصلاتی استان بوشهر بازگشایی شد و یک‌کیلومتر محور شیف به گناوه به سبب آبگرفتگی رفت‌ و آمد به کندی انجام می‌شود.

وی با اشاره به بازگشایی مسیر جم- سیراف افزود: محور جم- سیراف که دیشب به علت ریزش کوه بسته شده بود، با تلاش بی‌وقفه نیرو‌های راهداری شهرستان جم اوایل بامداد امروز بازگشایی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر بیان کرد: جاده شیف- گناوه در محدوده جزیره شمالی تا جزیره جنوبی به سبب آبگرفتگی ناشی از بارش باران نیرو‌های راهداری و پلیس برای جلوگیری از حوادث از دو سمت بوشهر و گناوه این جاده  رفت و آمد به کندی انجام می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17552
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم