آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۴:۳۱:۲۱
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۱۶:۰۵:۳۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
3700 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ساخته می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ساخت سه هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر هدف گذاری شده است.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از دشتستان، احمد لطفی صبح امروز در حاشیه آیین تحویل 28 خانه مددجویی در روستای قراول خانه شهرستان دشتستان به مددجویان این نهاد، اظهار داشت: در 10 ماه گذشته تعداد یک‌هزار و 142 خدمت در قالب خرید و ساخت مسکن، تعمیرات، تکمیل و احداث سرویس‌های بهداشتی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر ارائه شده است.

وی افزود: برای اجرای این طرح‌ها در مجموع 66 میلیارد ریال از محل منابع دولتی، تسهیلات و کمک‌های مردمی هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت 2 هزار واحد مسکونی مددجویی به نیازمندان روستایی خبر دادو تصریح کرد: پس از انعقاد یک تفاهم نامه  بین کمیته امداد و استاندار بوشهر، ساخت دو هزار واحد مسکونی با سهم 50 درصدی هر کدام از طرفین آغاز شد .

لطفی تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، 290 واحد مسکونی تا 14 اسفندماه و هم زمان با سال روز تاسیس کمیته امداد ، به مددجویان این نهاد واگذار می‌شود.

وی با اشاره به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با همکاری سپاه استان برای مددجویان این  نهاد، بیان کرد: در مجموع و بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده، ساخت سه هزار و 700 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در سطح استان هدف گذاری شده و به دنبال این هستیم که طی یک زمان سه تا پنج ساله مشکل مسکن مددجویان را در سطح استان رفع کنیم.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17551
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم