آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ ۲۱:۰۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۰۰:۰۴:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
حماسه بوشهری‌ها در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به روایت تصویر

مردم همبشه در صحنه و انقلابی بوشهر امروز در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در چهلمین  سال پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز مردم بوشهر با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری خلق کردند.

با وجود بارش باران مردم بوشهر اعم از زن، مرد، کودک، نوجوان، جوان، پیر و کهنسال همه و همه با شکوه خاصی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و بار دیگر اقتدار نظام اسلامی را نشان دادند.

در راهپیمایی شهر بوشهر که نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، استاندار، فرماندهان  نیروهای مسلح، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند با شعارها و پارچه نوشته‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، آمریکا در چه فکریه بوشهر پر از مهدویه ،جانم فدای یک لحظه عمر رهبر، لبیک یا خمینی لبیک یا حسین است، این سخن روح خدا خمینی است هیچ غلطی نمی‌کنه آمریکا مسیر راهپیمایی را در زیر بارش باران طی و در جایگاه نماز جمعه تجمع کردند.

در این تجمع محمدباقر قالیباف ویژگی‌های انقلاب اسلامی را برشمرد و با تاکید بر حل مشکلات مردم اظهار داشت: مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند و گره گشایی از کار مردم را باید عبادت بدانند.

 

 

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17549
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم