آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ ۱۴:۳۱:۲۱
امروز : شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - 2019/08/24 - ۱۵:۳۳:۳۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
150 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی معلولان بوشهر تخصیص یافت

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی تراز معلولان جنوب کشور در بوشهر با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، وحید قبادی دانا شامگاه یکشنبه در آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر اظهار داشت: این مجتمع به عنوان بزرگترین مرکز آموزشی رفاهی معلولان در جنوب کشور محسوب می‌شود که جامعه هدف از برنامه‌های مورد نیاز رفاهی و فرهنگی بهره‌مند می‌شوند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه  مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر با مشارکت خیران ساخته می‌شود افزود: این مجتمع در کنار آب‌های خلیج فارس شرایط ویژه‌ای در برنامه آموزشی، فرهنگی و رفاهی معلولان فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اختصاص 150 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی آموزشی و رفاهی تراز معلولان بوشهر افزود: بر اساس برنامه‌ریزی این مرکز آموزشی رفاهی در مدت 2 سال با مشارکت استاندار، تسهیلات اعتباری بانکی، خیران و بهزیستی بوشهر ساخته و در اختیار معلولان قرار می‌گیرد.

قبادی‌دانا از ساخت 300 واحد مسکونی ویژه خانوارهای تحت پوشش بهزیستی در بوشهر خبر داد و بیان کرد: این واحدها با مشارکت خیران و کمک‌های 50 درصدی استانداری بوشهر ساخته و در اختیار  خانوارهای تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ساخت واحدهای مسکونی ویژه خانواده‌های دو معلولی و بالاتر گفت: تاکنون 265 واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلولی استان بوشهر ساخته و واگذار شده و برای ساخت 117  واحد مسکونی دیگر  برای خانوار دارای دو معلولی استان بوشهر اقدامات لازم انجام شده که امید می‌رود سال آینده این خانواده‌ها صاحب مسکن شوند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17542
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم