آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۲۲:۱۵:۱۰
امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/21 - ۲۲:۲۹:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت

در آئینی با حضور معاون سیاسی استاندار بوشهر خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ظهر امروز در آئینی با حضور معاون سیاسی استاندار بوشهر، مدیر‌کل دفتر سیاسی استانداری، نمایندگان خانه احزاب کشور و دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان بوشهر، خانه احزاب استان بوشهر گشایش یافت.

معاون سیاسی استاندار بوشهر در این آیین با تقدیر از حضور دبیران و نمایندگان احزاب اظهار داشت: راه‌اندازی خانه احزاب باعث می شود تا احزاب بتوانند با دغدغه کمتری به فعالیت های حزب اقدام کنند و امیدوار هستیم روز به روز شاهد افزایش کمی و کیفی فعالیت‌های احزاب در استان باشیم.

مجید خورشیدی افزود: احزاب با تضارب افکار و با حضور موثر خود می‌توانند در راستای موفقیت و اعتلای نظام اسامی اهتمام ورزند و امیدواریم از تمام ظرفیت‌های خود برای تحقق بخشیدن به کار ویژه‌های مختلف از جمله توسعه حضور خود در سیاست گذاری‌ها استفاده کنند.

‌مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر نیز بیان کرد: تاسیس خانه احزاب استان بوشهر، سبب می‌شود که شعب احزاب بتوانند در پیگیری مسائل صنفی و تحقق کارویژه های مختلف حزبی موفق تر باشند.

عادل دهدشتی افزود: استاندار بوشهر و معاون سیاسی استاندار تاکید زیادی بر راه‌اندازی خانه احزاب استان داشتند و با تلاش دسته‌جمعی شاهد تحقق این مهم هستیم.

همچنین در آیینی با حضور نمایندگان خانه احزاب کشور و دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی استان، انتخابات خانه احزاب بوشهر نیز برگزار شد.

در این انتخابات، اعضای شورای اجرایی و بازرس خانه احزاب انتخاب شدند.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 17176
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم