آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۰۸:۴۵:۰۸
امروز : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/20 - ۰۹:۲۲:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
بوشهر|جشنواره نوروزی خورموج اسفندماه برگزار می‌شود

شهردار خورموج گفت: در راستای طرح‌های اجتماعی و نشاط اجتماعی برای شهروندان خورموجی جشنواره نوروزی اسفندماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، احمد شیخیانی شامگاه چهارشنبه در نشست برسی برگزاری برنامه‌های فرهنگی اجتماعی  با تاکید بر تکریم و رسیدگی به مطالبات خانواده معظم شهدا اظهار داشت: شهدای والامقام با نثار جان شیرین خود اقتدار و امنیت ایران اسلامی را به ارمغان آوردند.

وی از تصویب تجلیل از خانواده معظم شهدا در شورای شهر خورموج خبر داد و بیان کرد: در این راستا برای نخستین بار در استان بوشهر از والدین و همسران مکرم شهدا توسط شورا و شهرداری شهر خورموج در اسفندماه  تجلیل می‌شود.

 شهردار خورموج هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگه داشتن نام شهدا دانست و افزود: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و باید در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌ای انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

شیخیانی امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی را مرهون جانفشانی عزیزانی دانست که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند اعلام کرد و گفت: شهدا تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.

شهردار خورموج  از برگزاری جشنواره نوروزی در خورموج خبر داد و تصریح کرد: در راستای طرح‌های اجتماعی و نشاط اجتماعی برای شهروندان شهر خورموج جشنواره نوروزی اسفندماه برگزار می‌شود.

شیخیانی از طراحی سایت آتش نشانی 2 در خمینی آباد شهر خورموج خبر داد و گفت: این طراحی  به‌زودی تکمیل و عملیاتی آن آغاز می‌شود و در این راستا خرید ماشین آتش نشانی در حال پیگیری است که به‌زودی خریداری و تحویل گرفته می‌شود.

وی از طراحی پروژه جاده سلامت به طول سه کیلومتر در شرق شهر خورموج خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح  به‌زودی عملیات آن اجرایی آن آغاز  می‌شود که این مسیر برای سلامتی و پیاده‌روی شهروندان است.

شهردار خورموج نصب تندیس کتابخوان و پاکبان را از جمله  دیگر کارهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری در روزهای آینده دانست و گفت: برنامه ایام فاطمیه و مراسم چهلمین سالگرو پیروزی انقلاب اسلامی در شهر خورموج برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ح

کد خبر 17174
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم