آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۰:۱۵:۰۶
امروز : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/20 - ۱۰:۲۸:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
بوشهر| سارقان طلاجات منزل 10 میلیاردی در گناوه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات هماهنگ پلیسی باند ۳ نفره سارقان طلاجات منزل در شهر گناوه دستگیر و بیش از ۱۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم  از گناوه، سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از مشارکت همه جانبه مردم در اجرای ماموریت‌های پلیس اظهار داشت: استان بوشهر از امنیت پایدار مطلوبی برخوردار است که این مهم با همکاری و مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.

وی با بیان  کشف تخلف و متخلف در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود از متلاشی شدن باند سارقان در گناوه خبرداد و بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهر گناوه طرح ویژه پلیس آگاهی شهرستان در مقابله با سارقان با همکاری یگان امداد و کلانتری‌ها اجرا شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف مستنداتی در راستای شناسایی سارقان خاطر نشان کرد: با بررسی های پلیسی و اطلاعاتی و حضور میدانی کاراگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در صحنه‌های سرقت مدارک و مستنداتی از سارقان شبانه طلاجات منزل بدست آمد.

سردار واعظی با اشاره به آغاز ماموریت یگانهای پلیس در حوزه‌های تعیین شده تصریح کرد: شب گذشته یکی از واحدهای پلیس به یک دستگاه خودرو مظنون و راننده آن دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

 رئیس پلیس استان بوشهر از اعتراف  فرد دستگیر شده خبر داد و تصریح کرد: با  اعتراف این فرد به سرقت، دو نفر دیگر از همدستانش نیز بلافاصله پس از سرقت از یک واحد مسکونی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه سارقان ساکن دو استان همجوار هستند که با تشکیل یک باند تلفیقی سوژه‌های سرقت خود را از واحدهای مسکونی  خالی از سکنه انتخاب می‌کردند اظهار داشت: این افراد در شب گذشته با سرقت از سه منزل مسکونی بیش از 10 میلیارد ریال طلا و ارز به سرقت برده بودند که همه اموال مسروقه کشف و به صاحبان آن برگردانده شد.

سردار واعظی گفت: احتمال اینکه افراد این باند سرقت‌های بیشتری در سطح شهرستان و یا استان انجام داده باشند وجود دارد و به همین منظور تحقیقات تکمیلی در پلیس آگاهی گناوه در حال انجام است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17162
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم