آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۲۲:۰۰:۰۴
امروز : یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/26 - ۰۶:۳۱:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
ساخت قطعات مورد نیاز پایانه‌های نفتی با توانمندی متخصصان داخلی

بوشهر - سرپرست پایانه های نفتی ایران با اشاره به توانمندی متخصصان داخلی در ساخت قطعات مورد نیاز پایانه‌های نفتی گفت: با تکیه بر توان داخلی صرفه‌جویی ارزی مناسبی صورت می‌گیرد.

عباس اسدروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خارگ اظهار داشت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران بعنوان یکی از شرکت های زیر شاخه شرکت ملی نفت ایران عهده دار وظایف ابلاغی از سوی این شرکت و وزارت نفت در حوزه، دریافت، ذخیره سازی، اندازه گیری، صادرات، پهلوگیری و جداسازی نفتکش های ورودی به پایانه های نفتی کشور است.

وی افزود: تکیه برتوان داخلی یکی از راهبردهای اصلی این شرکت است که با کسب نظرات مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و آینده‌نگری و برنامه ریزی مدون امور بهسازی و نوسازی تاسیسات راهبردی این شرکت بصورت مستمر و بدون وقفه در حال انجام است.

سرپرست شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: یکی از قطعه های اساسی و حفاظتی یکی از گوی های شناور با استفاده ازنیروی کار و توان داخلی شرکت برای اولین بار در کشور در یکی از پایانه نفتی کشور بهسازی،نوسازی و عملیاتی شد.

اسدروز با اشاره به صرفه جویی صورت گرفته در این پروژه تعمیرات اساسی گفت: در این پروژه که توسط نیروهای فنی و عملیاتی این شرکت به اتمام رسید بیش ١٠ میلیارد ریال صرفه جویی ریالی داشتیم.

وی تصریح کرد: تمامی قطعات مورد نیاز به دست کارشناس این شرکت ساخته و تعمیرات این قطعه استراژیک تبدیل و به دانش نو بومی سازی شده است که در اینده نیز از خروج ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.

کد خبر 14754
منبع خبر : خبرگزاری مهر