آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۲۲:۰۰:۰۴
امروز : یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/26 - ۰۵:۲۳:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
درمانگاه تامین اجتماعی در جزیره خارگ فعال شود

بوشهر - بخشدار ویژه خارگ با اشاره به تعداد بالای بیمه‌شدگان در خارگ، گفت:‌ درمانگاه تامین اجتماعی در جزیره خارگ فعال شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود رضایی بعد از ظهر شنبه در نشست با مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار کرد: جزیره مقاوم خارگ از لحاظ جغرافیایی در کشور یکی از مناطق کمتر توسعه یافته در حوزه های درمانی پیشرفته است. در دولت تدبیر و امید خدمات خیلی خوبی در حوزه درمان این جزیره صورت گرفته است.

وی افزود: این جزیره با داشتن بیش از ۱۰ هزارنفر تحت پوشش بیمه اجتماعی بنا به مساحت این جزیره از نقاط پردرآمد استان بوشهر و حتی کشور برای این سازمان است.

بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: یکی از خواسته به حق اهالی شریف جزیره خارگ تجهیز یک مرکز درمانی از سوی تامین اجتماعی در جزیره خارگ است. در گذشته ها نیز تامین اجتماعی در خارگ درمانگاه داشته است اما حال که افراد بیشتری جذب کرده از امکانات درمانی بی بهره است.

وی تصریح کرد: هم افزایی و همدلی بسیار خوبی فی ما بین سازمان تامین اجتماعی و بخشداری ویژه جزیره خارگ وجود دارد و در حوزه اعزام بیماران اورژانسی این جزیره این سازمان زحمات زیادی را متحمل شده است که جای تشکر دارد.

رضایی بیان کرد: اهالی شریف جزیره خارگ بارها پیگیری این موضوع بوده اند و تامین اجتماعی باید در قبال هزینه ای که از مردم دریافت می کند به آن ها خدمات بدهد و امیدوار هستیم با ورود مدیرکل جدید به استان شاهد تحقق یافتن خواسته اهالی صبور این جزیره باشیم.

کد خبر 14481
منبع خبر : خبرگزاری مهر