آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۰:۰۰:۰۶
امروز : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/20 - ۱۰:۰۸:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
بوشهر| باند تهیه و توزیع مواد مخدر در دیلم متلاشی شد

رئیس پلیس دیلم از متلاشی‌شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: از این باند محموله ۲۰ کیلوگرمی تریاک از یک خودرو سواری کشف شد.

به گزارش خبرگزاری محار از بندر دیلم، سرهنگ رضا اسماعیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دیلم با قدردانی از تعامل و همکاری مردم در عرصه ماموریت‌های نیروی انتظامی اظهار داشت: ضریب امنیت در شهرستان دیلم بسیار مطلوب است که در این راستا تخلفات در عرصه‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان شناسایی و کشف می‌شود.

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، این هفته را فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد و تقویت ارتباطات مردم با نیروی انتظامی دانست و تاکید کرد: در هفته نیروی انتظامی برنامه‌های متنوعی در بخش‌های گوناگون ارائه شد که مورد توجه مردم قرار گرفت.

رئیس پلیس دیلم از متلاشی شدن باند قاچاق مواد مخدر خبرداد و تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر در دیلم شدند.

سرهنگ اسماعیلی با اشاره به عملیات شناسایی، تعقیب و مراقبت در دستگیری این باند خاطر نشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در یک عملیات شناسایی و تعقیب و مراقبت موفق شدند دو نفر از اعضای باند قاچاق موادمخدر را شناسایی و دستگیر کنند.

وی با اشاره به جاسازی مواد مخدر در خودرو سواری بیان کرد: دو نفر از این باند از استان همجوار، مواد مخدر تهیه و پس از جاساز در خودرو سواری اقدام به جابجایی آن به استان خوزستان می‌کردند.

 رئیس پلیس شهرستان دیلم از کشف 20 کیلوگرم تریاک خبرداد و تصریح کرد: با یک عملیات غافلگیرانه در ایستگاه بازرسی شهید موسوی دیلم هر دو متهم با یک دستگاه خودرو پژو 207 شناسایی و دستگیر شدند و در بازرسی از خودرو مقدار حدود 20 کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف شد.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 10133
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم